Меморандум про співробітництво щодо ВГБ підписано
![](https://s.pb.org.ua/vgblv.pb.org.ua/news/1678/image/15948216341488_13-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=de160348de936da966babb5ae2fa9394)
Львівська ОДА спільно із ГО «Форум розвитку громадянського суспільства» та ГО «Соціал буст» уклали Меморандум про співпрацю та партнерство з метою реалізації "Всеукраїнського громадського бюджету".
Львівська обласна державна адміністрація в особі першого заступника голови ОДА Лозинського Василя Мироновича, з однієї сторони, та Громадська організація «Форум розвитку громадянського суспільства», в особі голови правління Коваленка Олексія Лелевича і Громадська організація «Соціал буст», в особі виконавчого директора Гурського Віктора Костянтиновича, з другої сторони, уклали Меморандум про співпрацю та партнерство з метою реалізації проєкту "Впровадження Всеукраїнського громадського бюджету" Львівської області.